Strony: 1 [2]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie co do wieku  (Przeczytany 28200 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
€zber
(on obsługuje forum)


Offline Offline

Wiadomości: 2 600


79ASSBURY (792772879)


WWW
« Odpowiedz #15 : Poniedziałek, 08 Sierpień 2011, 10:45:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ja niestety w tym roku jeszcze nie będe w hufcu bo wole w przyszłym jak skoncze 16 i bede miec raczej juz caly stroj, jesli chodzi o to jak bym mial zaczynac to chcialbym byc giermkiem glownie ze wzgledu na mlody wiek a potem jak bede pelnoletni to sie zobaczy Uśmiech

Nie warto czekać! Jeżeli masz czas i możliwości - łatwy dojazd i zgodę tzw. opiekunów - baw się już teraz! Zanim zapał ostygnie i znajdziesz inne, pozornie tylko bardziej atrakcyjne hobby. Bo rekonstrukcja, to hobby najbardziej atrakcyjne!  Duży uśmiech
A przez rok nabędziesz doświadczenia.
Zapisane

Zanim się pomyśli trza się zastanowić!
Piję, ale się nie zaciągam.
Mateusz N
(on obsługuje forum)


Offline Offline

Wiadomości: 1 356


608797014


WWW
« Odpowiedz #16 : Poniedziałek, 08 Sierpień 2011, 10:54:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ja niestety w tym roku jeszcze nie będe w hufcu bo wole w przyszłym jak skoncze 16 i bede miec raczej juz caly stroj, jesli chodzi o to jak bym mial zaczynac to chcialbym byc giermkiem glownie ze wzgledu na mlody wiek a potem jak bede pelnoletni to sie zobaczy Uśmiech

Nie warto czekać! Jeżeli masz czas i możliwości - łatwy dojazd i zgodę tzw. opiekunów - baw się już teraz! Zanim zapał ostygnie i znajdziesz inne, pozornie tylko bardziej atrakcyjne hobby. Bo rekonstrukcja, to hobby najbardziej atrakcyjne!  Duży uśmiech
A przez rok nabędziesz doświadczenia.

Dokładnie, lepiej zacząć się spotykać, rozmawiać zanim będzie się miało cały strój i sprzęt. Nabrać trochę wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu unikniesz wielu często popełnianych błędów przy kompletowaniu pierwszego stroju.
Zapisane
Zocha
Gość
« Odpowiedz #17 : Poniedziałek, 08 Sierpień 2011, 18:23:36 »
Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj

Hej. Co do stroju to się nie przejmuj. Ja np dopiero zaczynam kompletowanie (fakt jestem w hufcu od niedawna).
Ja zbierałam się z szyciem i kompletowaniem ponad pół roku. Wstyd wiem:) ale moje lenistwo nie zna granic, w sumie lepiej późno niż wcale. A i tak skromnie u mnie bo na razie mam podstawowy strój i kubek jakaś miskę i sztućce.


A i zgadzam się z chłopakami nie ma sensu czekać.
Zapisane
kublika


Offline Offline

Wiadomości: 3 762


502618868


« Odpowiedz #18 : Wtorek, 09 Sierpień 2011, 22:21:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ja niestety w tym roku jeszcze nie będe w hufcu bo wole w przyszłym jak skoncze 16 i bede miec raczej juz caly stroj, jesli chodzi o to jak bym mial zaczynac to chcialbym byc giermkiem glownie ze wzgledu na mlody wiek a potem jak bede pelnoletni to sie zobaczy Uśmiech

Młodzianku miły!

Po pierwsze - nie "być giermkiem", tylko odtwarzać giermka. Mrugnięcie
Po drugie - a czyim giermkiem? Bo rycerzy fullwypas to u nas jakos ni ma....Smutny
po trzecie - jak Zocha słusznie prawi - ciuchy nie są ci do niczego niezbędne
po czwarte - pełnoletność również. To nie prawo jazdy, ani latanie szybowcem, żeby były jakieś ograniczenia wiekowe.

Nie połapiesz się porządnie w temacie,  nie zorientujesz, co i jak szyć, jak się "zbroić", jeśli nie będziesz się spotykał z ludźmi, oglądał i macał ich ciuchów i sprzętu. NIE DA SIĘ BYĆ INTERNETOWYM RYCERZEM, bo się człowiek alienuje i wpuszcza w dziwne klimaty.

Mój potomek młodszy (prawie 12 lat) powiada, że będzie łucznikiem, a na razie jest chłopcem. Jeździ z nami wszędzie i świetnie się bawi. I tak trzymaj - nie spinaj się, że musisz być juz od razu kimś konkretnym i kompletnym - bądź sobie sobą, kompletuj sobie pomalutku różności, przyjeżdżaj na nasze spotkania i baw się!
« Ostatnia zmiana: środa, 10 Sierpień 2011, 21:57:24 wysłane przez kublika » Zapisane

Si fore vis sanus, ablue saepe manus Uśmiech
Reg.sanit.
€zber
(on obsługuje forum)


Offline Offline

Wiadomości: 2 600


79ASSBURY (792772879)


WWW
« Odpowiedz #19 : środa, 10 Sierpień 2011, 01:07:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Słowem: im więcej nas w różnym wieku, tym prawdziwiej!
Zapisane

Zanim się pomyśli trza się zastanowić!
Piję, ale się nie zaciągam.
Godfryd 3
Gość
« Odpowiedz #20 : Czwartek, 30 Maj 2013, 12:00:30 »
Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj

A czy mając 13 mógł bym dołączyć do bractwa?  Coś
Zapisane
Godfryd3
Gość
« Odpowiedz #21 : Czwartek, 30 Maj 2013, 22:25:04 »
Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj

I jeszcze gdybym mógł wiedzieć gdzie i kiedy się spotykacie w najbliższym czasie ?
Zapisane
kublika


Offline Offline

Wiadomości: 3 762


502618868


« Odpowiedz #22 : Czwartek, 30 Maj 2013, 22:48:37 »
Odpowiedz cytującCytuj

W najblizszym czasie spotykamy się w Czersku na zamku w dniach (14) - 15 - 16. 06 2013
Weź mamę/tatę i przyjedź, zobaczysz, czy na prawdę ci się to podoba.. Mrugnięcie
Zapisane

Si fore vis sanus, ablue saepe manus Uśmiech
Reg.sanit.
Godfryd3
Gość
« Odpowiedz #23 : Czwartek, 30 Maj 2013, 22:56:10 »
Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj

Ok. Wielkie dzięki ! Już kiedyś się tym interesowałem, ale jakoś niedawno zaczęło mnie to wręcz pochłaniać
 
Zapisane
kublika


Offline Offline

Wiadomości: 3 762


502618868


« Odpowiedz #24 : Czwartek, 30 Maj 2013, 22:59:26 »
Odpowiedz cytującCytuj

No to do zobaczenia!
Zapisane

Si fore vis sanus, ablue saepe manus Uśmiech
Reg.sanit.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilkizrivendell akademia testdomta metrans eneaekstraliga2014